AkademiaAktualności

Webinarium – Praca zdalna w zarządzie dróg – czy to możliwe?

Czy chcesz się dowiedzieć jak skutecznie zarządzać drogami w dobie epidemii COVID-19?  Czy chcesz posłuchać o wyzwaniach przed jakimi stanęli inni zarządcy dróg? Czy chcesz poznać metody skutecznego wdrażania zarządzania kryzysowego?

Zapraszamy serdecznie na darmowe Webinarium już 28.04.2020 (wtorek) o godz 14:00

 Praca zdalna w zarządzie dróg – czy to możliwe?

Spotkanie poprowadzi Jan Zieliński, członek zarządu Heller Consult, który wspólnie z ekspertami INFRAMA opracował zbiór metod jakie mogą zastosować zarządcy dróg aby z sukcesem wykonywać bieżące zadania przy pracy zdalnej. Prowadzący i uczestnicy będą zastanawiać się nad przyszłymi zagrożeniami i trudnościami jakie wystąpią po zakończeniu epidemii oraz przekażą jakie działania zapobiegawcze można podjąć już dziś.

Wydarzenie przez nas organizowane jest bezpłatne, skierowane do dyrektorów i pracowników zarządów dróg, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

Formularz zgłoszeniowy

Po wypełnieniu formularza zostanie wysłany e-mail z platformy ClickMeeting potwierdzający przyjęcie zgłoszenia wraz z linkiem bezpośrednio przekierowującym do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się Webinarium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *